Archív kategorií: Nezaradené

Čítanie vo FUN zone

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Čítanie vo FUN zone

Zelienkovci v Prachaticiach

Divadlo Zelienka sa v dňoch 23. -24.6.2017 predstaví v partnerskom meste Prachatice (ČR) na  Slavnostiach solné Zlaté stezky. Spoločne s FS Poľana a SCVČ Heuréka  budeme zastupovať mesto Zvolen a spestríme program podujatia.

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Zelienkovci v Prachaticiach

Rozprávkový chodník na Pustý hrad

MDD sa bude vo Zvolene oslavovať v nedeľu 28.5.2017. na Námestí SNP a tiež na Rozprávkovom chodníku na Pustý hrad, kde Vás čakajú rozprávkové postavičky s rôznymi úlohami. Okrem ovocnej, sladkej a opekačkovej odmeny na Vás čakajú aj rozprávky.

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Rozprávkový chodník na Pustý hrad

Zochova Revúca

S komédiou „Pán a pani Morganovci“  sa predstavíme v KD Revúca na krajskej prehliadke Zochova divadelná Revúca v piatok 27.4.2017 o 14:30 hod.

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Zochova Revúca

Zelienkovci v Banskej Bystrici

O divadelný štvrtok v komornej sále SOS, sa postará  27.4. o 18:00 hod. naša komédia „Pán a pani Morganovci“. Tešíme sa na Vás.

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Zelienkovci v Banskej Bystrici

festival HDD

V nedeľu 26.3.2017 o 13:00hod.  si môžete pozrieť našu rozprávku „Adonin palác“ v DK Hriňová v rámci divadelného festivalu HDD 2017.

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na festival HDD

Rozprávky na radnici

Zelienkovci potešia deti 2 rozprávkami v divadelnej sále na Starej radnici vo Zvolene. Najskor nedeľa 19.2. o 16:00 –  „Adonin palác“ a nedeľa 5.3. o 16:00 –  „Rozprávka o hlúpej žene.“ Tešíme sa na Vás

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Rozprávky na radnici

2% z dane pre Divadlo Zelienka

Vaše 2% pre Divadlo Zelienka:                                                                                                 Podporia našu činnosť,                                                                                                               pomôžu nám skvalitniť a rozšíriť aktivity,                                                                               prinesú Vám nové kultúrne zážitky.                                                                                                   V roku, keď si pripomíname 20. rokov od našej prvej premiéry,                                             100 rokov od narodenia a 40 rokov od úmrtia … Pokračovať v čítaní

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na 2% z dane pre Divadlo Zelienka

Rozprávka

V nedeľu 8.1.2017 o 15:00 hod. si môžete v DK ŽSR Zvolen pozrieť našu najnovšiu rozprávku “ ADONIN PAlÁC „, v ktorej doslova lieta perie.

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Rozprávka

Betlehem vo Vianočnej dedine

Zelienkovci už tradične prinášajú na Vianočné námestie príbeh z Betlehema, ako ho poznáme už tisícročia. Obohatený koledami, piesňami a vinšami. Tentokrát aj za účasti tradičných Betlehemcov z Podpoľania.  22.12.2016 (štvrtok) o 17:00 a 18:30 hod.

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Betlehem vo Vianočnej dedine