Rozprávkový chodník na Pustý hrad

MDD sa bude vo Zvolene oslavovať v nedeľu 28.5.2017. na Námestí SNP a tiež na Rozprávkovom chodníku na Pustý hrad, kde Vás čakajú rozprávkové postavičky s rôznymi úlohami. Okrem ovocnej, sladkej a opekačkovej odmeny na Vás čakajú aj rozprávky.

mdd-zvolen-plagat-2017

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Rozprávkový chodník na Pustý hrad

Zochova Revúca

S komédiou “Pán a pani Morganovci”  sa predstavíme v KD Revúca na krajskej prehliadke Zochova divadelná Revúca v piatok 27.4.2017 o 14:30 hod.

ZDR 2017 - plagát

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Zochova Revúca

Zelienkovci v Banskej Bystrici

O divadelný štvrtok v komornej sále SOS, sa postará  27.4. o 18:00 hod. naša komédia “Pán a pani Morganovci”. Tešíme sa na Vás.

plagat SOSBB PaPM

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Zelienkovci v Banskej Bystrici

festival HDD

V nedeľu 26.3.2017 o 13:00hod.  si môžete pozrieť našu rozprávku “Adonin palác” v DK Hriňová v rámci divadelného festivalu HDD 2017.

plagat HDD 2017

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na festival HDD

Rozprávky na radnici

Zelienkovci potešia deti 2 rozprávkami v divadelnej sále na Starej radnici vo Zvolene.

Najskor nedeľa 19.2. o 16:00 –  “Adonin palác” a

nedeľa 5.3. o 16:00 –  “Rozprávka o hlúpej žene.”

Tešíme sa na Vás

plagat stara radnica

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Rozprávky na radnici

2% z dane pre Divadlo Zelienka

Vaše 2% pre Divadlo Zelienka:                                                                                                

Podporia našu činnosť,                                                                                                               pomôžu nám skvalitniť a rozšíriť aktivity,                                                                               prinesú Vám nové kultúrne zážitky.                                                                                                   V roku, keď si pripomíname 20. rokov od našej prvej premiéry,                                             100 rokov od narodenia a 40 rokov od úmrtia nášho patróna Ľuda Zelienku.

Tlačivo pre venovanie  2% z dane Divadlu Zelienka. ( V prípade otázok nás smelo kontaktujte mail : divadlo.zelienka@gmail.com, tel. : 0905 779 113 alebo na Facebooku )

Vyhlasenie2016_DivadloZelienka

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na 2% z dane pre Divadlo Zelienka

Rozprávka

V nedeľu 8.1.2017 o 15:00 hod. si môžete v DK ŽSR Zvolen pozrieť našu najnovšiu rozprávku ” ADONIN PAlÁC “, v ktorej doslova lieta perie.

plagat-adona-8-1-dkzsr

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Rozprávka

Betlehem vo Vianočnej dedine

Zelienkovci už tradične prinášajú na Vianočné námestie príbeh z Betlehema, ako ho poznáme už tisícročia. Obohatený koledami, piesňami a vinšami. Tentokrát aj za účasti tradičných Betlehemcov z Podpoľania.  22.12.2016 (štvrtok) o 17:00 a 18:30 hod.

plagat-betlehem-2016 plagat-vian-dedina

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Betlehem vo Vianočnej dedine

Rozprávka na Deň sídliska

Deň sídliska Západ v sobotu 4.6.2016 spestrí aj ” Rozprávka o hlúpej žene”                v podaní Divadla Zelienka si ju môžete pozrieť o 10:00hod.

 

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Rozprávka na Deň sídliska

MDD a Rozprávkový chodník na Pustý hrad

V rámci osláv Dni mesta Zvolen bude nedeľa 29.5.2016 od 09:00 hod. patriť hlavne deťom a oslavám MDD. Bohatý program začína na Námestí SNP, odkiaľ bude premávať vláčik pod Pustý hrad.                                                                                                                              Tam vykročíte na zaujímavý a zábavný ” Rozprávkový chodník na Pustý hrad”. Na hrade Vás čaká sladká odmena, rozprávka, dielničky a aj pán Kráľ.

plagat MDD 2016 mestoplagát MDD  DZ

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na MDD a Rozprávkový chodník na Pustý hrad