Divadelné podzámčie

V dňoch 20. a 21.9. sa vo Zvolene (Parku Ľudovíta Štúra) uskutoční divadelný festival Divadelné podzámčie, venovaný hlavne deťom. Divadlo Zelienka sa predstaví s rozprávkou Psíček a Mačička vo štvrtok o 16:00hod.

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Divadelné podzámčie

O Júlii – premiéra

V utorok 17.7.2018 o 18:30hod. v DK ŽSR Zvolen uvedieme našu 23. premiéru. Na Shakespearov príbeh večnej lásky sa pozrieme z pohľadu Júlie a budeme pátrať po neznámom v známom. Monodráma “ O Júlii „ je autorský projekt dvojice Monika Tatarková réžia, autorka textu a Monika Krnáčová – interpretka postáv.                          Vstupenky : predpredaj Informačné centrum Nám SNP Zvolen alebo pred predstavením. Hru z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na O Júlii – premiéra

Morganovci na festivale HDD

Počas najbližšieho víkendu 23.3. až 25.3. sa v Hriňovej uskutoční tradičný divadelný festival. Jeho súčasťou bude množstvo zaujímavých predstavení a medzi nimi aj naša detektívna komédia „ Pán a Pani Morganovci“ v sobotu 24.3. o 18:00 hod. Tešíme sa.

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Morganovci na festivale HDD

Ďakujeme za podporu

Vyhlásenie-2018-DP-2017-editovateľné

Pokiaľ nás chcete podporiť, vyplňte prosím priložené tlačivo a spolu s potvrdením  o zaplatení dane odovzdajte na príslušnom daňovom úrade.                                                   Alebo nás kontaktujte prosím na divadlo.zelienka@gmail.com, prípadne správou na www.facebook.com/DivadloZelienka.

Ď A K U J E M E

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Ďakujeme za podporu

Čítanie vo FUN zone

plagat citan Tucna

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Čítanie vo FUN zone

Zelienkovci v Prachaticiach

Divadlo Zelienka sa v dňoch 23. -24.6.2017 predstaví v partnerskom meste Prachatice (ČR) na  Slavnostiach solné Zlaté stezky. Spoločne s FS Poľana a SCVČ Heuréka  budeme zastupovať mesto Zvolen a spestríme program podujatia.

Prachatice plagat

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Zelienkovci v Prachaticiach

Rozprávkový chodník na Pustý hrad

MDD sa bude vo Zvolene oslavovať v nedeľu 28.5.2017. na Námestí SNP a tiež na Rozprávkovom chodníku na Pustý hrad, kde Vás čakajú rozprávkové postavičky s rôznymi úlohami. Okrem ovocnej, sladkej a opekačkovej odmeny na Vás čakajú aj rozprávky.

mdd-zvolen-plagat-2017

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Rozprávkový chodník na Pustý hrad

Zochova Revúca

S komédiou „Pán a pani Morganovci“  sa predstavíme v KD Revúca na krajskej prehliadke Zochova divadelná Revúca v piatok 27.4.2017 o 14:30 hod.

ZDR 2017 - plagát

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Zochova Revúca

Zelienkovci v Banskej Bystrici

O divadelný štvrtok v komornej sále SOS, sa postará  27.4. o 18:00 hod. naša komédia „Pán a pani Morganovci“. Tešíme sa na Vás.

plagat SOSBB PaPM

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na Zelienkovci v Banskej Bystrici

festival HDD

V nedeľu 26.3.2017 o 13:00hod.  si môžete pozrieť našu rozprávku „Adonin palác“ v DK Hriňová v rámci divadelného festivalu HDD 2017.

plagat HDD 2017

Zaradené v Nezaradené | Komentáre vypnuté na festival HDD